Szanowni Państwo,

25 maja 2018 wchodzi w życie nowelizacja przepisów o ochronie danych osobowych (RODO).

Pragniemy przypomnieć, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie, i tym samym ich Administratorem jest firma ECAD s.c Radosław Zarębski, Adam Wojtczak z siedzibą w Łodzi ul. 3 Maja 64/66 93-408.

Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że dbamy o bezpieczeństwo danych i korzystamy z nich wyłącznie dla celów prowadzonej działalności, w szczególności do świadczenia Państwu naszych usług  oraz działań mających na celu przygotowanie oferty dopasowanej do Państwa oczekiwań, oraz innych celów wynikających z odrębnych przepisów prawa.

Państwa dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody.

Nie sprzedajemy Państwa danych osobowych innym podmiotom gospodarczym, udostępniamy je jedynie operatorom pocztowym i przewoźnikom.

W każdej chwili możecie Państwo wycofać zgodę na ich przetwarzanie lub je zmodyfikować.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) lub przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1).

Pamiętajmy, że podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich brak w bazie ECAD s.c nie pozwoli nam zrealizować dla Państwa zleconych zadań.

Będzie nam bardzo miło, jeśli pozostaniecie Państwo z nami.

image
https://ecad.com.pl/wp-content/themes/hazel/
https://ecad.com.pl/
#EDB44D
style1
paged
Loading posts...
/home/abis/public_html/ecad/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off

PL / EN / DE
Call Now Button