Narzędziownia Łódź

Profesjonalna Narzędziownia łódź

ECAD to profesjonalna i nowoczesna narzędziownia na terenie miasta Łódź. Nieustanne inwestycje w park maszynowy pozwoliły nam na działanie w coraz szerszym spektrum usług dla przemysłu. Oczywiście rozwój to nie tylko maszyny dlatego systematycznie powiększamy grono specjalistów odpowiedzialnych za projektowanie i obsługę tych zaawansowanych maszyn. Do pracy wykorzystujemy tylko profesjonalne oprogramowanie takie jak CAD-CAM Solid Works czy NX. Pozwala to na wytworzenie najbardziej zaawansowanych projektów. Dodatkowo w celu przyspieszenia procesu stosujemy skanowanie laserowe 3d. Pozwala nam to w dużo krótszym czasie przenieść element lub jego część do programu komputera i obrobić w zadanym zakresie. Posiadamy opcję skanowania 3D wielkopowierzchniowego (Ciekwostka: można zeskanować most wiszący już nad rzeką i zaprojektować do niego np. pręty wzmacniające konstrukcję. Proszę pomyśleć o oszczędności czasu na etapie projektowania.) Potwierdzeniem naszych możliwości oraz gwarancją wysokiej jakości wyrobów są certyfikaty, które uzyskała nasza firma na wielu płaszczyznach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na odrębnej stronie.

ECAD specjalizuje się w produkcji małoseryjnej oraz seryjnej co pozwala na uzyskanie ponadprzeciętnych dokładności. Świadczymy usługi dla gałęzi przemysłu automotive, mechatronicznego, budowy maszyn, lotnictwa czy nawet ostatnio dla przemysłu kosmicznego. Oczywiście nie wyklucza to działań narzędziowni ECAD Łódź w zadanych przez Państwa projektach. Często naszym klientem są firmy potrzebujące matryc lub wykrojników. Oczywiście jesteśmy w stanie wykonać takie zlecenia i poszukujemy większej ilości wyzwań w podobnych lub totalnie nowych tematach.

Usługi, z których korzystamy w ramach narzędziowni:

Oczywiście wszystkie te usługi są dostępne w naszej firma dla Państwa w przypadku gdyby pojawiło się zapotrzebowanie na ich użycie w innym projekcie.

image
https://ecad.com.pl/wp-content/themes/hazel/
https://ecad.com.pl/
#EDB44D
style1
paged
Loading posts...
/home/abis/public_html/ecad/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off

PL / EN / DE
Call Now Button